مجمع تجاری ایران و اوگاندا با حضور وزیران خارجه دو کشور گشایش یافت
کامپالا - ایرنا - مجمع تجاری ایران و اوگاندا با حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و سام کوتسا همتای اوگاندایی وی و هیات اقتصادی دو کشور در کامپالا پایتخت این کشور گشایش یافت.
 ١٤:٤١ - 1396/08/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
مجمع تجاری ایران و آفریقای جنوبی آغاز به کار کرد
پرتوریا - ایرنا- مجمع تجاری ایران و آفریقای جنوبی با حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و خانم لیند وی زلو وزیر صنایع کوچک و متوسط آفریقای جنوبی در ساختمان وزارت خارجه این کشور در پرتوریا آغاز به کار کرد.
 ١٤:٢٩ - 1396/08/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
استاندار آستراخان: برای گسترش همکاری ها با ایران مصمم هستیم
مسکو - ایرنا - آلکساندر ژیلکین استاندار استان آستراخان در ساحل دریای خزر در دیدار با مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه اعلام کرد: برای گسترش همکاری ها با ایران در عرصه های مختلف ازجمله همکاری های اقتصادی و بازرگانی مصمم هستیم.
 ١٠:١٨ - 1396/08/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
بانک جهانی:پاکستانی بهترین کشور برای سرمایه گذاری است
در حال حاضر 132 پروژه عمرانی پاکستان با سرمایه گذاری خارجی در حال اجرایی شدن است که مجموعا 36 میلیارد و 700 میلیون دلار سرمایه برای این کشور به ارمغان آورده است.
 ١٠:٣٩ - 1396/08/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
نخست وزیر توزلا بوسنی و هرزگوین از گسترش مناسبات با ایران استقبال کرد
بلگراد - ایرنا - بگو کوتیچ نخست وزیر کانتون توزلا در جمهوری بوسنی و هرزگوین روز جمعه در نشستی با سفیر جمهوری اسلامی ایران در سارایوو از گسترش مناسبات با کشورمان در زمینه های مختلف استقبال کرد.
 ١٠:٢٨ - 1396/07/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
یک فعال تجاری: فضا برای توسعه مراودات اقتصادی با ترکمن ها مهیاست
تهران - ایرنا - یک فعال تجاری و نمایشگاهی گفت: همسایگی و نزدیکی بازارهای ایران و ترکمنستان، بویژه برخورداری ایران از پایین ترین نرخ هزینه حمل و نقل به ترکمنستان زمینه مساعدی برای توسعه فعالیت های اقتصادی، تجاری و بازرگانی دو کشور فراهم کرده است.
 ١٧:٣٥ - 1396/07/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
نیاز عراق به حضور ایران در عرصه های کشاورزی، ساخت سیلو، صنایع و ساختمان سازی
به گزارش ایرنا«ولید حبیب الموسوی» معاون وزیر بازرگانی عراق در همایش بزرگ تجارت ایران و عراق گفت: باید تلاش شود تا سطح روابط اقتصادی تهران و بغداد به سطح روابط سیاسی آنها برسد.
 ١٤:٣٣ - 1396/07/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
نقش ایران در بازسازی نیروگاه‌های سوریه
ایران در طول سال‌های گذشته همواره در سخت‌ترین شرایط در کنار مردم سوریه باقی ماند و کمک های متعددی به این کشور کرد. در حوزه برق نیز قراردادهای مختلفی برای بازسازی تجهیزات برق، نیروگاه‌ها و خطوط انتقال با این کشور منعقد شده است.
 ١٦:٠٣ - 1396/07/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
کاهش بی سابقه ارزش ریال یمن
گزارش های خبری حاکی از کاهش برابری ریال یمن در مقابل ارزهای خارجی و افزایش قیمت مواد غذایی و سوختی در این کشور است.
 ١٥:٥٣ - 1396/07/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
سفیر جمهوری چک در تهران:خط اعتباری 100 میلیون یورویی برای پروژه های ایران گشایش می یابد
تهران- ایرنا- سفیر جمهوری چک در تهران از در نظر گرفته شدن خط اعتباری یکصد میلیون یورویی برای پیشبرد پروژه های ایران از سوی این کشور خبر داد.
 ١٣:٤٦ - 1396/07/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
افزایش حجم روابط تجاری ترکیه و قطر
علیرغم تحریم های برخی از کشورهای عربی علیه قطر، ترکیه توانسته است از این فرصت نهایت استفاده را برده و بحران مذکور را به فرصت تبدیل نماید.
 ٠٩:٠٧ - 1396/07/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
عشق آباد میزبان دو نمایشگاه و کنفرانس بین المللی
هفتمین نمایشگاه بین المللی محصولات پنبه ای و کنفرانس بین المللی «محصولات پنبه ای ترکمنستان و بازار جهانی» از 25 تا 26 نوامبر سال 2017 در عشق آباد برگزار می شود و همچنین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی تولید جایگزینی واردات از تاریخ 1-5 ماه دسامبر سال 2017 در عشق آباد برگزار خواهد شد.
 ١٦:٠٨ - 1396/07/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
برقراری روابط اقتصادی قبرس و سایر کشورهای اروپایی با ایران
میکائیل سوفو کلئیس رئیس دفتر رئیس جمهور ی قبرس با تشریح ابعاد قدرتمند اقتصادی این کشور از برقراری رابطه اقتصادی با ایران خبر داد و گفت : این روابط با سایر کشورهای اروپایی با سودمندی تجاری برای ایران نیز از سر گرفته می شود .
 ١١:٢٣ - 1396/07/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
ایران و ارمنستان موافقت نامه نانو و سلول های دانش بنیان امضا کردند
مسکو - ایرنا - ایران و ارمنستان در چارچوب توسعه مناسبات علمی-فناوری، موافقت نامه همکاری های نانو و سلول های دانش بنیان بین سه شرکت و موسسه از دو کشورامضا کردند.
 ١٣:٥٩ - 1396/07/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
افزایش حجم تجارت ایران و برزیل پس از توافق برجام به 3/2 میلیارد دلار
سفیر جمهوری اسلامی ایران در برزیل اعلام کرد : پس از توافق برجام حجم تجارت بین دو کشور ایران و برزیل در سال 2016 به 3/2 میلیارد دلار افزایش یافته است.
 ١٥:٢٣ - 1396/07/01 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>