چشم بادامی‌ها به دنبال تسخیر بازار خودرو غرب
تهران - ایرنا - خودروسازان چینی پس از یک دهه پیشرفت که اغلب با خرید یا کپی برداری از فناوری و دانش خارجی انجام شد، برای رویاهای بزرگتر به فروش خودرو در بازارهای مهم غرب می اندیشند.
 ١٥:١٩ - 1396/10/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش فرصت های سرمایه گذاری در مکران
دومین همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و توسعه‌ی پایدار در سواحل مکران
دبیرخانه ستاد توسعه سواحل مکران با همکاری دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد و به منظور معرفی برنامه‌های دولت جمهوری اسلامی ایران و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در سواحل مکران، دومین همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه پایدار در سواحل مکران را در روزهای 6 لغایت 8 اسفند ماه سال جاری در محل همایش‌های بین المللی برج میلاد برگزار می‌نماید:
 ١٥:٢٠ - 1396/10/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازار 200 میلیونی پاکستان، فرصت مناسب صادرات کالاهای ساختمانی ایران
کراچی - ایرنا - سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کراچی مرکز ایالت سند پاکستان از کالاها و لوازم ساختمانی ایران به عنوان محصول مورد پسند تولیدکنندگان ایرانی در کشور بیش از 200 میلیون نفری پاکستان و این ایالت نام برد.
 ١٧:٠١ - 1396/10/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
رایزن بازرگانی ایران در عراق:تعرفه 4 دسته کالاهای صادراتی به عراق کاهش می یابد
تهران- ایرنا- رایزن بازرگانی ایران در عراق از اجرای کاهش تعرفه چهار دسته کالاهای صادراتی به عراق از ابتدای سال 2018 خبر داد.
 ١٦:٥٦ - 1396/10/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مقام وزارت خارجه: مهیای حضور در بازار عراق با شرایط جدید شویم
تهران- ایرنا- رئیس ستاد ویژه عراق وزارت امور خارجه با تاکید بر لزوم تجمیع قوا برای حضور در بازار عراق گفت: باید مهیای حضور در بازار عراق با شرایط جدید شویم.
 ١٧:٥٥ - 1396/09/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
فرصت های اقتصادی ساحل عاج
آقای دیاراسوبا وزیر بازرگانی، صنایع دستی و ترویج صنایع سبک ساحل عاج در دیدار با سفیر جمهوری اسلامی ایران بیان داشت: یکی از مهمترین نیازهای فعلی برای تبدیل به یک کشور نوظهور در سال 2020، فرآوری و تبدیل مواد خام تولید شده در داخل است
 ٠٩:٠١ - 1396/09/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
ظریف: مذاکرات بین ایران و اتحادیه اوراسیا در زمینه تعرفه‌های ترجیحی نهایی شده است
به گزارش ایسنا، محمدجواد ظریف در همایش مشترک تجار ایران و ارمنستان که با حضور تعدادی از فعالان اقتصادی عرصه دولتی و خصوصی دو کشور در ایروان برگزار شده بود، اظهار کرد: سابقه مراودات ایرانیان با ارامنه به قرن‌ها قبل بر می‌گردد و علاوه بر این ما بسیار خوشبخت هستیم که گروه زیادی از ارمنی‌ها، ایران را به عنوان کشور خود انتخاب کردند و جزو شهروندان بسیار خوب و صمیمی ما هستند و در حوزه‌های مختلف کشور حضوری فعال دارند که از جمله می‌توان به مجاهدت آنها در برابر بیگانگان در طول جنگ تحمیلی و همچنین حوزه‌هایی چون اقتصادی اشاره کرد و ما به داشتن چنین شهروندان شریفی افتخار می‌کنیم.
 ١١:٣١ - 1396/09/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
سهم ایران از بازار مصرفی افغانستان 2 میلیارد و 500 میلیون دلار است
بیرجند - ایرنا - رایزن بازرگانی افغانستان در ایران میزان واردات مصرفی این کشور را 11 میلیارد و 500 میلیون دلار عنوان کرد و گفت: از این رقم 2 میلیارد و 500 میلیون دلار متعلق به جمهوری اسلامی ایران است.
 ١٨:١٦ - 1396/09/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
ترکمنستان دومین کشور بزرگ صادرکننده و واردکننده در آسیای مرکزی
حسن مرتجی مسئول برگزاری نمایشگاه اکسپوی عشق آباد در اوایل سال آینده میلادی به خبرنگار ایرنا گفت: طبق گزارش بانک توسعه آسیا، با وجود کاهش قیمت جهانی نفت، داده های اخیر حاکی از روند رو به رشد واردات کشور ترکمنستان بویژه در حوزه صنعت است که با سهمی معادل پنج میلیارد دلار بزرگترین سهم را از واردات داراست.
 ١٧:١٣ - 1396/09/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
ابراز تمایل قطر برای واردات مواد غذایی ایران
در حاشیه نمایشگاه مواد غذایی در قطر، معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان و رئیس اتاق بازرگانی اهواز با وزیر شهرداری و محیط زیست قطر دیدار و گفتگو کردند.
 ١٦:٠٤ - 1396/09/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
مجمع تجاری ایران و اوگاندا با حضور وزیران خارجه دو کشور گشایش یافت
کامپالا - ایرنا - مجمع تجاری ایران و اوگاندا با حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و سام کوتسا همتای اوگاندایی وی و هیات اقتصادی دو کشور در کامپالا پایتخت این کشور گشایش یافت.
 ١٤:٤١ - 1396/08/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
مجمع تجاری ایران و آفریقای جنوبی آغاز به کار کرد
پرتوریا - ایرنا- مجمع تجاری ایران و آفریقای جنوبی با حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و خانم لیند وی زلو وزیر صنایع کوچک و متوسط آفریقای جنوبی در ساختمان وزارت خارجه این کشور در پرتوریا آغاز به کار کرد.
 ١٤:٢٩ - 1396/08/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
استاندار آستراخان: برای گسترش همکاری ها با ایران مصمم هستیم
مسکو - ایرنا - آلکساندر ژیلکین استاندار استان آستراخان در ساحل دریای خزر در دیدار با مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه اعلام کرد: برای گسترش همکاری ها با ایران در عرصه های مختلف ازجمله همکاری های اقتصادی و بازرگانی مصمم هستیم.
 ١٠:١٨ - 1396/08/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
بانک جهانی:پاکستانی بهترین کشور برای سرمایه گذاری است
در حال حاضر 132 پروژه عمرانی پاکستان با سرمایه گذاری خارجی در حال اجرایی شدن است که مجموعا 36 میلیارد و 700 میلیون دلار سرمایه برای این کشور به ارمغان آورده است.
 ١٠:٣٩ - 1396/08/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
نخست وزیر توزلا بوسنی و هرزگوین از گسترش مناسبات با ایران استقبال کرد
بلگراد - ایرنا - بگو کوتیچ نخست وزیر کانتون توزلا در جمهوری بوسنی و هرزگوین روز جمعه در نشستی با سفیر جمهوری اسلامی ایران در سارایوو از گسترش مناسبات با کشورمان در زمینه های مختلف استقبال کرد.
 ١٠:٢٨ - 1396/07/29 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>